24-25 серпня 2021 року відбулися організаційні засідання фахових МС ліцею. Під час зустрічей були обговорені плани на рік з погляду оновлення діяльності педагогів у світлі положень нового Професійного стандарту вчителя та формування педагогічних й учнівських компетентностей.Вчителі вносили пропозиції щодо інтеграції нових навчальних програм у цілісну освітню програму нашого закладу, щодо корегування вимог до мінімального обсягу та змісту навчальних курсів; щодо організації і проведення інтегрованих занять на базі споріднених дисциплін; проведення педагогічних експериментів з проблем методики навчання і виховання учнів та впровадження їх в освітній процес, проведення педагогічних експериментів з пошуку та впровадження нових інформаційних технологій навчання; застосування на уроках діалогових автоматизованих систем і навчальних курсів, експертно-навчальних систем, демонстраційно-навчальних комплексів тощо, а також методики їх використовування в навчальному процесі.
Створено 10.09.21