З нагоди Міжнародного дня миру, який традиційно відзначають в Україні та в усьому світі 21 вересня, у Берегівському ліцеї ім. Ф. Потушняка пройшли тематичні заходи. Навчальний день розпочався флешмобом «Ми за МИР», який підготували учні 1-4 класів.Також школярі (1-4 класи) приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. Протягом дня був проведений конкурс малюнків на асфальті «Я малюю МИР» (5 класи).
Створено 24.09.21