05 жовтня 2021 року відбулося організаційне засідання слухачів Малої академії наук. Цього року учні ліцею: Попович Анатолій (8 В), Улинець Андрій (8 В), Ломага Каміла (9 В), Кішковська Анастасія (10 Б), Якимець Анна (10 Б) та Ковач Жофія (10 А) – будуть д

05 жовтня 2021 року відбулося організаційне засідання слухачів Малої академії наук.Цього року учні ліцею: Попович Анатолій (8 В), Улинець Андрій (8 В), Ломага Каміла (9 В), Кішковська Анастасія (10 Б), Якимець Анна (10 Б) та Ковач Жофія (10 А) – будуть досліджувати і розробляти проблеми в галузях екології, психології, гідрології, математики та фізики.Досвідом своєї роботи у МАН поділилися переможці міського та обласного турів минулого року.
Створено 06.10.21