11-13 жовтня 2021 року в системі методичних днів вчителі суспільних наук провели відкриті уроки. Урок мистецтва у 10 А класі (вчитель Добрянська Віра Михайлівна) був присвячений 130-ій річниці від дня народження закарпатського художника, народного художни

11-13 жовтня 2021 року в системі методичних днів вчителі суспільних наук провели відкриті уроки.Урок мистецтва у 10 А класі (вчитель Добрянська Віра Михайлівна) був присвячений 130-ій річниці від дня народження закарпатського художника, народного художника України Йосипа Бокшая. Учні познайомилися з надзвичайно скромною і богошанобливою людиною (фрески на стелі Христовоздвиженського греко-католицького собору в Ужгороді були відновлені цим майстром). Художник любив осінь. І пейзажі його – осінні: «Біля потоку», «Осінь золота», «Отара на полонині»… Запам’ятається учням фраза – відмова художника від можливості придбати автомобіль: «Коли я буду їздити автомобілем, я буду бачити дорогу, а не пейзажі».Напередодні свята Покрови значущими за своєю тематикою стали уроки у 8 Б («Козацькі повстання 90-их років ХVІ ст.», вчитель Попович Тетяна Михайлівна) та в 10 А класі («За честь! За славу! За народ!», вчитель Власюк Євгеній Олексійович). Уроки пронизані єдиною патріотичною ідеєю української державності та національної самосвідомості. В основі їх – приклади боротьби українців за свободу від часів козацтва до наших днів.
Створено 21.10.21