18 – 20 жовтня в ліцеї були проведені методичні дні англійської мови. Вчителі Пуйов Ірина Іванівна і Богуславська Наталія Василівна разом з класним керівником 3 Б класу Ясінською Юліанною Анатоліївною в межах Міжнародного року овочів і фруктів провели інтегрований урок «Fruits and vegetables».У веселій та креативній формі, переглядаючи відеоролики, співаючи, учні повторювали та засвоювали лексику, певні мовні звороти, фрази, граматичні конструкції тощо (і все це із дотриманням усіх структурних елементів уроку іноземної мови). Під час фізкультхвилинки звучала пісенька зі словами-назвами згаданих на уроці фруктів та овочів.Потім діти виготовляли аплікації у техніці «мозаїка» та презентували свої роботи англійською мовою. До створення аплікації були долучені й присутні на уроці директор ліцею Матолич О.В. та заступник директора Цогла О.І. Щоправда, робота гостей виявилася менш досконалою, ніж учнівські Учениці 11 А класу Безик Дана, Попович Вікторія, Медьєші Антонія та Йовдій Мар’яна під керівництвом своєї вчительки Гецко Ніколетти Володимирівни провели з учнями 6 А та 6 Б класів вікторину «Fanny English (Весела англійська)».
Створено 03.11.21