Заняття «Психологічна корекція» (проводить психолог ліцею Бадер Моніка Федорівна). Тема заняття: визначення матеріалу, з якого виготовлений предмет; співставлення різних предметів, виготовлених з різних матеріалів; розвиток тактильних відчуттів та дрібн

Заняття «Психологічна корекція» (проводить психолог ліцею Бадер Моніка Федорівна).Тема заняття: визначення матеріалу, з якого виготовлений предмет; співставлення різних предметів, виготовлених з різних матеріалів; розвиток тактильних відчуттів та дрібної моторики рук.За допомогою тактильного планшета (виготовленого учнями 7 Б класу) учениця 3 А класу Добоні О. за допомогою тактильних відчуттів (із закритими очима) розпізнає різні види матеріалів (рис, кукурудза, фетр, пластмаса, метал, дерево), описує тактильні відчуття і шукає пару даної комірки на планшеті.
Створено 05.11.21