З дозволу Христини Бейлівни, мами дівчинки, маємо можливість продемонструвати, як Олєчка адаптувалася в класному колективі та до навчання взагалі. Дівчинка із задоволенням пізнає оточуючий світ, динамічно зростає у своїх досягненнях. Фото 1, 2: Оля з вчит

З дозволу Христини Бейлівни, мами дівчинки, маємо можливість продемонструвати, як Олєчка адаптувалася в класному колективі та до навчання взагалі. Дівчинка із задоволенням пізнає оточуючий світ, динамічно зростає у своїх досягненнях.Фото 1, 2: Оля з вчителем-асистентом Степою Марією Василівною у першому і в третьому класі.Фото 3,4: з класним керівником Лакатош Ганною Василівною.Фото 5,6: на уроці читання.Фото 7,8: діти дружелюбно ставляться до Олєчки, поводяться з нею як з рівнею.Фото 9-14: дівчинка бере участь у всіх акціях та конкурсах, у виготовленні композицій, зокрема, на уроці з дизайну і технологій та для виставки «Осінь-чарівниця».Фото 15-18: з класом виїздить на екскурсії, наприклад, до м.Мукачів (біля пам’ятника Кирилу і Мефодію, О. Духновичу), на відпочинок до пансіонату «Лісарня» що у Мукачівському р-ні, на виставку черепах.
Створено 05.11.21