9 листопада 2021 року, в День української писемності та мови, учні 3-4-их та 9-11-их класів ліцею долучилися до традиційної щорічної загальнонаціональної акції – написання Всеукраїнського диктанту національної єдности. Перед початком роботи заступник дире

9 листопада 2021 року, в День української писемності та мови, учні 3-4-их та 9-11-их класів ліцею долучилися до традиційної щорічної загальнонаціональної акції – написання Всеукраїнського диктанту національної єдности.Перед початком роботи заступник директора ліцею Цогла Ольга Іванівна надала коротеньку інформацію про Юрія Андруховича, сучасного українського письменника, перекладача, який створив текст сьогорічного диктанту та читав його в ефірі (фото 1-3).З-поміж учнів старшої школи найкраще написали диктант такі учні:Калинич Кароліна (10 А), Данканич Вікторія (11 А), Якимчук Катерина (11 Б), Чок Софія (10 А), Попович Вікторія (11 Б), Меддьєші Антонія (11 Б), Безик Дана (11 Б), Йовдій Маріанна (11 Б), Черепковська Ольга (11 А).
Створено 17.11.21