В системі підготовки до педагогічної ради з питання формування загальних та предметних компетентностей на уроках української мови вчителі початкових класів проводили майстер-класи «Я роблю це так» за методиками Нової української школи. - 03.12. – вчителі

В системі підготовки до педагогічної ради з питання формування загальних та предметних компетентностей на уроках української мови вчителі початкових класів проводили майстер-класи «Я роблю це так» за методиками Нової української школи.- 03.12. – вчителі 4-х класів Бабич Є.В., Бігорі О.В., Галай Т.В. Своїми напрацюваннями як фахівця також поділилася Матолич О.В., директор ліцею). У засіданні взяли участь і вчителі української мови та літератури Волощук М.М., Лозан С.Л., Курах Є.В., які опановували нові прийоми роботи з учнями Усі присутні, об'єднані у малі групи, виконували завдання на застосування таких прийомів та методів, як «сенкан», «термометр настрою», «колосок», «зернятко знань», «кубик Блума», «цеглинки леґо», «засели будиночок», «рюкзак вражень» (фото 1-4).- 13.12. – вчителі 1-х класів Помінчук Л.І., Караман І.Ф., Боднар М.Л.Помінчук Л.І. продемонструвала можливі елементи та прийоми уроку навчання грамоти, зокрема «ранкове коло», «мій настрій», «гра «Переплутанка», «визнач назву», «малюнковий диктант» тощо (фото 5-10).Серед елементів уроку, запропонованих Караманом І.Ф., при вивченні літери Зз інтерес викликав малюнок, у якому треба знайти десять таких літер (фото 11-13).Боднар М.Л. запропонувала присутнім виконати вправи на рефлексію, такі, як «долонька», «скажи одним реченням», «назви одним словом» (фото 14-17).- 14.12. – вчителі 3-х класів Степа М.В., Ясінська Ю.А., Лакатош Г.В.;- 24.12. – вчителі 2-х класів Давід С.І., Мезив Н.О., Барнич С.І., Шубець Н.М.
Створено 23.12.21