Сьогодні, 19 квітня 2022 року, 55-ий день війни Від самого початку педагоги, учні та батьки Берегівського ліцею ім. Ф.Потушняка стали допомагати нашим бійцям-захисникам та підтримувати їх, хто чим може. Вже 25 лютого учителі виявили готовність реєструват

Сьогодні, 19 квітня 2022 року, 55-ий день війниВід самого початку педагоги, учні та батьки Берегівського ліцею ім. Ф.Потушняка стали допомагати нашим бійцям-захисникам та підтримувати їх, хто чим може.Вже 25 лютого учителі виявили готовність реєструвати біженців, які прибувають у м. Берегове.26 лютого зусиллями вчителів, які принесли матраци, ковдри, подушки, постільні комплекти, було підготовлено 14 спальних місць для біженців у малому спортивному залі. А з 28 лютого аж до закінчення вимушених канікул учні ліцею, випускники, вчителі, окремі батьки активно включились у процес плетіння маскувальних сіток.З 27 лютого і щоденно протягом війни розпочалася і продовжується робота всього педагогічного, учнівського і батьківського колективі ліцею з допомоги ЗСУ у найнеобхіднішому. 02 березня швидко організували збір мішків для піску, які в той же день передали туди, де вони були потрібні.Небайдужі батьки передали для наших воїнів більше 300 теплих ватних камуфляжних штанів, які ми відпаравили нишим захисникам.Щотижня ми відправляємо нашим воїнам продукти харчування (крупи, каші, супи швидкого приготування, цукор, сіль, м’ясні, рибні консерви, чай, розчинна кава, печиво, енергетичні батончики, цукерки, тістечка власного виробництва, які з душевною теплотою випікали діти та їх мами), посуд, ліки, засоби гігієни, предмети необхідного одягу – те, в чому вони мають потребу.Вчителі і батьки ліцею активно включилися у акцію збору дитячих книжок для українських тимчасово переміщених дітей, що знаходяться в Угорщині.Працівники ліцею з самого початку працюють у штабі реєстрації тичасово вимушених переселенців, чергують у ліцеї ім. Бетлена.12 березня рішенням педколективу ліцею одноголосно вирішено організувати збір грошей для потреб ЗСУ, а 13 квітня на педраді теж одноголосно прийняли рішення про перерахунок із заробітної плати коштів одного робочого дня Збройним Силам УкраїниВдячні усім за щиру і благородну допомогу!Наша підтримка, яка буде продовжуватися, це свідчення того, що ми цінуємо щоденний подвиг наших воїнів, завдяки якому ми в нашому місті живемо відносно спокійно, і віримо: спільними зусиллями наближаємо таку жадану Перемогу!!!
Створено 19.04.22