«За нами майбутнє!» Під таким гаслом 02 травня 2022 року у Берегівському ліцеї імені Ф. Потушняка в тісному родинному колі учнів, їх мам і бабусь та вчителів вшановували учнів – переможців олімпіад, мовно-літературних конкурсів та науково-дослідницьких ро

«За нами майбутнє!»Під таким гаслом 02 травня 2022 року у Берегівському ліцеї імені Ф. Потушняка в тісному родинному колі учнів, їх мам і бабусь та вчителів вшановували учнів – переможців олімпіад, мовно-літературних конкурсів та науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук.Та насамперед вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих у нашій війні… Тому це не стало масштабним і веселим святом, яке ми планували ще на початку навчального року. Та все ж вважали, що не можемо залишити поза увагою працю і зусилля учнів (окремі з них – Гакава Софія і Бубнова Діана – захищали свої роботи в обласному етапі МАН дистанційно вже під час вимушених канікул на самому початку війни!) і вирішили віднайти можливість підтримати та відзначити дітей. Грамоти міського управління освіти і культури Берегівської ТГ та грамоти департаменту освіти і культури Закарпатської ОДА тридцяти шести ліцеїстам вручили заступник начальника управління освіти і культури Берегівської ТГ Сергій Семйон та керівник гуртка МАН Центру позашкільної освіти м. Берегова Ольга Антоненко. А директор ліцею Оксана Матолич відзначила заслуги учнів грошовими преміями у розмірі від 100 до 500 гривень (залежно від призового місця та кількості конкурсних випробувань).Цією акцією ми хотіли продемонструвати учням, що знання та уміння, отримані ними нелегкою працею, у них ніхто і ніколи не відніме. Вони завжди зможуть використати їх собі во благо, для особистого становлення, зростання та самоствердження, а також – і заробітку!А вчителі отримали солодкі презенти, що «покращують настрій, відновлюють сили організму, підвищують життєвий тонус і працездатність». На початку дійства від учня 6-А класу Сливки Максима прозвучав вірш-звернення «Любіть Україну!» В. Сосюри. Щемлива лірична пісня «Батькам» як подяка за щоденну підтримку своїх дітей пролунала у виконанні Волохіної Дар’ї, учениці 8-Б класу. На завершення напередодні Дня матері з віршем «Матусям» звернулася до присутніх учениця 3-Б класу Ясінська Злата.
Створено 04.05.22