З 18 по 21 квітня з метою обміну досвідом серед колег в ліцеї проводилися методичні дні вчителів англійської мови, присвячені Міжнародному дню англійської мови (English Language Day), що відзначається традиційно 23 квітня в день народження видатного драматурга Вільяма Шекспіра, який вважається одним із засновників літературної англійської мови.Так склалося, що ці дні – також дні Світлого Великоднього тижня в Україні. Учні 4 А класу порівнювали Великодні традиції Великої Британії з українськими, опановували відповідну лексику, удосконалювали граматичні навички (фото 0-6, вчителі Богуславська Н.В. і Пуйов І.І.). Символічною датою 21 квітня (днем народження англійської королеви Єлизавети) був пов'язаний урок у 10 А класі (вчитель Івасиків Т.В.). Учні визначали сфери і масштаби використання англійської мови, важливість її особисто для кожного з них. (фото 7-11).Учні 5 В класу знайомилися з особливостями і типами тканин. Вчителька Беца Є.Ю. власноруч продемонструвала можливості кустарного виготовлення тканин. Діти отримали історичну довідку про розвиток фабричного виробництва тканин, про види одягу, уніформ та головних уборів відповідно до моди певного історичного періоду різних країн. У цьому контексті також було згадано королеву Єлизавету з її вподобаннями до капелюшків. (фото 13-20).У 5 Б класі учні разом з вчителем Гецко Н.В. «мандрували» видатними місцями Лондона. (фото 21-26).До програми тижня долучилися учні 11-х класів. На уроці німецької мови вони презентували великі міста Німеччини та їх визначні архітектурні пам’ятки. Вчитель Степова В.П. доповнювала інформацію надзвичайно цікавими фактами про Берлінську блок-стіну, про місто-порт Франкфурт-на-Майні (у якому найбільше в світі мостів – 365) тощо. (фото 27-34).Також учні 11 Б класу долучилися до відзначення Дня Землі, випустивши англійською стіннівку з меседжем до майбутніх поколінь про важливість дотримання екологічних норм поведінки (фото 12).
Створено 03.05.23