АТЕСТАЦІЯ

Боднар М.Л.       – секретар а/к

Члени комісії:

Чепара Г.І.                   – голова профспілки ліцею

Бабич Є.В.                    – вчитель початкових кл.

Курах Є.В.                    – вчитель укр. мови і літ.

Шпеник О.З.               – вчитель фізкультури

Ковач А.А.                    – заст. дир. ліцею, вч. хімії

Лисюк Л.В.                   – заст. дир. ліцею, вч. мат.

Цогла О.І.                    – заст. дир., вч. заруб. літ.

Берегівський ліцей ім. Ф.Потушняка

Наказ № 121

Про атестацію від 10 жовтня 2023 року

педагогічних працівників ліцею

у 2023-2024 н.р.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022 року № 805, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 21 грудня 2022 року № 1649/38985, та на підставі рішення атестаційної комісії І рівня (протокол № 2 від 09.10.2023 р.),

наказую:

1. Провести чергову атестацію таких педагогічних працівників ліцею:

1.1. На відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель» –

- Цогли Ольги Іванівни, заст. директора з НВР, вчителя зарубіжної літератури,

- Бенедик Оксани Юліївни, вчителя української мови і літератури,

- Лозан Світлани Ласлівни, вчителя української мови і літератури,

- Боднар Майї Леонідівни, вчителя початкових класів.

1.2. На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

- Чулей Лариси Василівни, вчителя української мови і літератури.

2. Провести позачергову атестацію (на підставі особистих заяв) таких педагогічних працівників:

2.1. На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» –

- Матоли Інни Василівни, вчителя математики,

2.2. На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» –

- Кушнір Марії Іванівни, вчителя біології.

3. Затвердити план заходів з організації й проведення атестації педагогічних працівників ліцею.

4. Членам атестаційної комісії, заступникам директора ліцею з навчально-виховної роботи, головам предметних МС:

4.1. У період від 20 жовтня 2023 року до 01 березня 2024 року вивчити методи і стиль роботи, визначити рівень професійних компетентностей педагогічних працівників відповідно до кваліфікаційних категорій, на які атестуються вчителі.

4.2. Створити необхідні умови для вчителів під час атестації, забезпечити об’єктивне оцінювання їх діяльності у міжатестаційний період.

4.3. Своєчасно ознайомити педагогів, що атестуються, з їх характеристиками діяльності у міжатестаційний період.

6. Заступнику голови а/к І рівня Цоглі О.І.:

6.1. Висвітлити списки педагогічних працівників, що атестуються, на сайті ліцею протягом трьох днів від дня засідання а/к.

6.2. Підготувати необхідну документацію для проходження атестації педагогічними працівниками.

7. Голові атестаційної комісії під час атестації забезпечити неухильне дотримання вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.

8. Наказ довести до відома педагогічного колективу через дошку оголошень.

9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи Цоглу О.І.

Директор                                         Оксана МАТОЛИЧ

27 березня 2023 року в ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

Цього року атестувалися 12 педагогів: Галай Т.В., Барнич С.І., Мезив Н.О., Сливка Н.І., Добрянська В.М., Гецко Н.В., Попович Т.М., Власюк Є.О., Білий М.І., Маргітич О.М., Лисюк Л.В. та Ердевдій Т.В.

Вчителі розповіли про власний досвід інтегрованих та дистанційних уроків, про використання різноманітних сайтів у підготовці до уроків, використання віртуальних лабораторій, про раціональне застосування набутих учнями знань у повсякденному житті, про взаємодію вчителів з учнями через соцмережі, про роботу з дітьми з ООП, про соціально-виховні проєкти (підтримка ЗСУ та людей похилого віку), а також про високі досягнення учнів (зокрема, отримання 200 балів під час складання НМТ з математики та історії України).

Бажаємо нашим колегам подальших успіхів і досягнень!

25 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Берегівського ліцею ім. Ф.Потушняка. Аатестація педагогів проходила в онлайн-режимі на платформі ZOOM. Атестувалося 13 вчителів, педагог-організатор, психолог та бібліотекар ліцею.

Восьмеро педагогів проатестувалися на відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; з-поміж них один – на відповідність педагогічному званню «вчитель-методист», п’ятеро – педагогічному званню «старший учитель». Стосовно одного – перед а/к ІІ рівня  порушено клопотання про присвоєння звання «старший учитель».

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» атестувалися двоє педагогів, на присвоєння першої категорії – двоє, другої – троє.

Схвальні відгуки і позитивні враження були висловлені членами комісії про роботу молодої, але перспективної колегині, психолога нашого закладу Василенко М.Ф., про освітню діяльність вчителів математики Добри Т.В. і Чепари Г.І., вчителя англійської мови Івасиків Т.В., вчителів початкових класів Дзями Є.В. та Ясінської Ю.А. На адресу усіх вчителів пролунали слова вдячності за організацію дистанційного навчання.

Бажаємо здоров’я, подальших успіхів, професійного й особистісного зростання нашим колегам!