Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Джура”(„Сокіл”)

Звіт про роботу рою «Прикордонник»

Берегівського ліцею імені Ф. Потушняка

2022-2023 н. р.

З початку заснування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») школа, а нині ліцей, бере активну участь у цьому виховному заході,  це стало невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Сформована у ліцеї виховна система гри «Джура» забезпечує , починаючи з першого класу, залучення всіх учнів, педагогів, батьків,  протягом усього навчального року до всіх добрих починань, які забезпечують ефективну виховну роботу щодо системи національно-патріотичного виховання .

Починаючи з моменту започаткування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), сформована і періодично поновлюється, в залежності від віку, команда –рій «Прикордонник», які є призерами останніх років у міському етапі таких змагань. Ми плідно співпрацюємо з прикордонними частинами, що базуються поблизу кордону з Угорщиною, вони допомагають нашим вихованцям відчути важливість захисту кордонів України і отримати практичні навички з нормативів поведінки з бойовою зброєю. Плідними є зустрічі у Берегівському райвійськоматі, де діти теж мають змогу навчитися збірці і розбірці автоматів, що є одним з нормативів Гри. Важливим завданням команди-рою «Прикордонник» є участь, організація і допомога в організації класних, загальноліцейних і міських заходів з національно-патріотичного виховання, залучення учнів усіх класів до суспільно корисних, важливих справ. Рій «Прикордонник» у цьому році став одним з організаторів благодійних акцій допомоги воїнам ЗСУ, які захищають Україну від російської агресії. Книга звитяг буде підтвердженням успіхів рою «Прикордонник», які в 2022-2023 н. р. сталим переможцями міського та районного етапів військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рою «Прикордонник»

1. Регіон Закарпатська область

2. Район Берегівський

3. Назва населеного пункту місто Берегове

4. Повна юридична назва закладу освіти, при якому організовано рій Берегівський ліцей імені Ф. Потушняка Берегівської міської ради Закарпатської області

5. Поштова адреса  90202, вул. Стефаника 22, місто Берегово, Закарпатська область

6. Контактні телефони 031-41-2-35-51

Список склав                                  А. Ковач

М.П.               Директор                       Оксана МАТОЛИЧ

kniga_zvityag_royu_prikordonnik_2023.pdf

Такого історія Берегівського ліцею імені Ф. Потушняка ще не знала. Справжнім тріумфом для нас закінчилася участь рою «Прикордонник» у цьогорічних змаганнях і конкурсах  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Ми виграли міський, районний етапи Гри, до останнього йшли в лідерах на обласному етапі і в результаті посіли почесне третє місце. Ми – найкращі. Велика подяка всім учасникам рою за самовіддачу, неймовірну силу волі, відповідальність, виховнику Власюку Є. О. за вагомий вклад у перемогу.  А ще щира подяка Олександру Кун, керівнику Берегівського відділення «Першої страхової», завдяки якому кожен учасник рою безкоштовно отримав страховий поліс. Разом до перемоги!!!

Звіт про роботу рою «Прикордонник»

Берегівського ліцею ім. Ф. Потушняка

У нас, починаючи з моменту започаткування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), сформована і періодично поновлюється, в залежності від віку, команда –рій «Прикордонник», які є призерами останніх років у міському етапі таких змагань, ми плідно співпрацюємо з прикордонними частинами, що базуються поблизу кордону з Угорщиною, вони допомагають нашим вихованцям відчути важливість захисту кордонів України і отримати практичні навички з нормативів поведінки з бойовою зброєю. Плідними є зустрічі у відділку місцевої поліції, де діти теж мають змогу навчитися збірці і розбірці автоматів, що є одним з нормативів Гри.

Важливим завданням команди-рою «Прикордонник» є участь, організація і допомога в організації класних, загальношкільних і міських заходів з національно-патріотичного виховання, залучення учнів усіх класів до суспільно-корисних, важливих справ.

Презентація рою «Прикордонник» і «Книга Звитяг» будуть підтвердженням його успіхів, досягнень.

kniga_zvityag_royu_prikordonnik.pdf

polozhennya_pro_gru_2020_2021.pdf