Дистанційне навчання

З 2 по 6 листопада 2020 року переходимо на дистанційну форму навчання!!! Слідкуйте за оновленням матеріалів для самостійного опрацювання та розкладом дистанційних занять школи!

Матеріали для самостійного опрацювання та розклад дистанційних занять на період карантину

розміщено в мережі класів

(нажміть на це повідомлення)

Email адміністратора сайту: biliymisa@ukr.net

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Берегівської міської ради

Закарпатської області

вул. Стефаника, 22, м. Берегово, 90200, Закарпатська область, тел.: 2-35-51,

web-сайт: http://beregovoschool1.klasna.com, e-mail: [email protected],

код ЄДРПОУ 26212490

НАКАЗ

від  23.03.2020 року                                                                             № 23

Щодо організації освітнього процесу

у школі під час карантину

На виконання Законів України «Про освіту» статей 53-54, «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», листа Міністерства освіти  і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності та листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину»

З метою організації роботи закладу освіти під час карантину

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово починаючи з 12.03.2020 року призупинити навчально виховний процес у школі до нормалізації епідеміологічної ситуації.
  2. Скасувати, перенести проведення масових, у тому числі спортивних, культурно розважальних заходів, у яких заплановано участь значної кількості осіб.
  3. Заступнику директора Денисюк І.Г.
    1. 1 Забезпечити підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил  техніки безпеки, нормативних показників температури повітря, проведення наскрізного провітрювання в приміщеннях, посилити дезінфекційні заходи. Вжити заходи щодо збереження матеріальних цінностей.
    2. 2 Перевести технічний персонал в режим чергування.
  4. Заступникам директора Цоглі О.І., Лисюк Л.В, Ковач А.А.
    1. 1 Розробити заходи щодо організації дистанційного навчання.
    2. 2 Контролювати та аналізувати організацію дистанційного навчання вчителями з метою перевірки виконання освітніх програм.
    3. 3 Здійснювати чергування у школі за графіком:

Понеділок – Цогла О.І.

Вівторок – Ковач А.А.

Середа – Лисюк Л.В.

Четвер – Матолич О.В.

П’ятниця – Безик А.М.

1. Вчителям, класним керівникам

5.1. Скласти індивідуальні плани  роботи та самоосвіти.

5.2. Забезпечити опрацювання навчального матеріалу із використанням платформ Classrom, Zoom, електронної пошти, групи в чатах Viber, messenger, Facebok та інших соціальних мереж, мобільних додатків.

5.3. Інформацію про завдання обов’язково виставляти на шкільному сайті.

5.4. Виставлення оцінок здійснювати у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби (конфеденційно). У разі технічної неможливості провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, відтермінувати його проведення до завершення карантину.

5.5. Перенести заповнення шкільної документації,зокрема шкільних журналів,на час закінчення карантину.

5.6. Під час запланованих канікул з 28.03. по 05.04.2020 року не перевантажувати учнів домашнім завданням. Педагогам, у плановому режимі, підготуватись  до подальшої дистанційної роботи.

6. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор школи                                        О.В.Матолич

У  ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ У БЕРЕГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС З 12 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ОРГАНІЗОВАНО ДИСТАНЦІЙНО. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ЗАПИТАНЬ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

Домашні завдання на період карантину

з 12.03. по 20.03. та з 30.03. по 3.04.2020 року розміщено в мережі класів

(нажміть на це повідомлення)

Нові завдання

з 6.04 по 24.04.2020

вже на сайті!
Оновлено завдання
на період з 27 квітня по 8 травня!
Оновлено завдання
на період з 12 по 22 травня!

До уваги учнів та батьків!

Під час карантину навчання не припиняється, а здійснюється дистанційно. Завдання, розміщені на сайті школи, у мережі Facebook, у групах Viber, Messenger та на освітніх ресурсах, учні повинні опрацювати частково самостійно, а частково - з допомогою вчителя.
Форми й методи подачі навчального матеріалу та моніторингу знань учнів кожен учитель обирає самостійно та на власний розсуд. Учитель оцінить рівень засвоєних знань кожного учня та після завершення карантину виставить оцінки в журнал.

Ті учні, які не мають можливості за допомогою гаджетів здійснювати навчання, будуть опитані вчителем під час навчального процесу в школі після завершення карантину й також отримають оцінку.

Всю інформацію, що стосується організації дистанційного навчального процесу, можна отримати в класного керівника.

Просимо поставитися до дистанційного навчання з максимальною відповідальністю!

Каталог курсів

Нема результатів.