18 січня 2023 року учні ліцею взяли участь у І (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у Малій академії наук. Разом зі своїми науковими керівниками учні обрали для своїх робіт цікаві та актуальні теми. Гарно презентували власні розробки та дослідження. Тож, досягли високих результатів. У підсумку перемогу і І місце здобули:- Улинець Андрій, учень 9 В класу, «Виготовлення розвідувального безпілотного літального апарата в домашніх умовах з матеріалів, що є у вільному доступі» (секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки), науковий керівник Курах Є.М. (фото 5-11)- Ксенофонтов Микита, учень 11 А класу, «Біржова цінність різних криптовалют та їх економічний сенс» (секція фінанси, грошовий облік і кредит), науковий керівник Матола І.В. (фото 15-17)- Гакава Софія, учениця 10 А класу, «Мистецтво однієї миті» (секція мистецтвознавства), науковий керівник Антоненко О.С. (фото 1-4)- Бубнова Діана, учениця 10 А класу, «Теорія змови як одна зі спроб впливу на світовий порядок» (секція філософії), науковий керівник Антоненко О.С. (фото 12-14).- Клепар Ніколетта, учениця 11 А класу, «Бізнес-план власного майбутнього ресторану» (секція мікро- та макроекономіки), науковий керівник Матола І.В. (фото 20-24).Почесне ІІ місце посіли учні:- Малеш Володимир, учень 8 А класу, котрий вперше взяв участь у такеому серйозному випробуванні, «Коронавірус у місті Берегове» (секція медицини), науковий керівник Шубець Н.М. (фото 18-19)- Телінгер Язмін, учениця 10 А класу, «Створення і дизайн власного сайту» (секція технології програмування), науковий керівник Матола І.В.
Створено 02.02.23