27 березня 2023 року в ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Цього року атестувалися 12 педагогів: Галай Т.В., Барнич С.І., Мезив Н.О., Сливка Н.І., Добрянська В.М., Гецко Н.В., Попович Т.М., Власюк Є.О., Білий М.І., Маргітич О.М., Лисюк

27 березня 2023 року в ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.Цього року атестувалися 12 педагогів: Галай Т.В., Барнич С.І., Мезив Н.О., Сливка Н.І., Добрянська В.М., Гецко Н.В., Попович Т.М., Власюк Є.О., Білий М.І., Маргітич О.М., Лисюк Л.В. та Ердевдій Т.В.Вчителі розповіли про власний досвід інтегрованих та дистанційних уроків, про використання різноманітних сайтів у підготовці до уроків, використання віртуальних лабораторій, про раціональне застосування набутих учнями знань у повсякденному житті, про взаємодію вчителів з учнями через соцмережі, про роботу з дітьми з ООП, про соціально-виховні проєкти (підтримка ЗСУ та людей похилого віку), а також про високі досягнення учнів (зокрема, отримання 200 балів під час складання НМТ з математики та історії України).Бажаємо нашим колегам подальших успіхів і досягнень!
Створено 17.05.23